Interne competities en Clubkampioenschap

 

De interne avondcompetities (libre, bandstoten, driebanden klein en GROOT)  worden alleen gepubliceerd aan het bord in de zaal. De standen worden daar  twee wekelijks ververst.

De standen van de onderstaande dagcompetities worden gepubliceerd op de site van de dag wedstrijdleider:

Standen 55+ Almere 83 Libre en Bandstoten najaar 2018

Naast de interne competities spelen wij vanaf seizoen 2018 / 2019 ook een apart clubkampioenschap (in de eerste weken van juli 2019). Deelname aan dit clubkampioenschap in de diverse disciplines is mogelijk voor alle leden van onze vereniging.

 

                                                          PK deelnemers

 

Voor deelnemers aan persoonlijke kampioenschappen (PK) op diverse niveau's verwijzen wij u naar de volgende pagina's op de districts website.

VoorWedstrijden (VW)                     : http://www.biljarten-eemland.nl/PK/Voorwedstrijden

District Finales    (DF)                      : http://www.biljarten-eemland.nl/PK/Finales

Gewestelijke Finales (GW) (afd. 1)  : http://gewest-mn.knbbcarambole.nl/page/5-senioren

Nationale Finales (NK)                     : https://www.carambole.nl/prestatiesport/individueel-pk

 

                Elf avond- en vier dagcompetitie teams in het seizoen 2018 - 2019

 

Onderstaande teams in de district competities vallen onder het KNBB district Eem- en Flevoland. Link naar district pagina Eem- en Flevoland

 

Team en SPONSOR (klasse)

Discipline

Teamgegevens

Standen

Almere '83 - 1 (A) driebanden groot Teamspelers  A comp. poule A
Almere '83 -2 (B2) driebanden klein Teamspelers   B2 comp. poule A
Almere '83 -3 (C1) libre Teamspelers C1 comp. poule A
Almere 83 -4 (C1) libre  Teamspelers  C1 comp. poule A
Almere '83 -6 (C2) libre  Teamspelers   C2 comp. poule A 
Almere '83 -5 (c3) libre Teamspelers C3 comp. poule A

Almere '83 -7 (C3)

logo xm fashionrijn

libre  Teamspelers  C3 comp. poule B

Almere '83 -8 (C3)

rijnlogo xm fashion

libre Teamspelers C3 comp. poule C
Almere '83 -9 (C3) libre Teamspelers  C3 comp. poule D
Almere '83 - D1 (variabel) libre - dag Teamspelers  R3 comp. poule A
Almere '83 - D2 (variabel) libre - dag Teamspelers R3 comp. poule B
Almere '83 - D3 (variabel)   libre - dag   Teamspelers  R3 comp. poule A
Almere '83 - D4 (variabel)   libre - dag  Teamspelers R3 comp. poule B

Almere '83 kaderteam

Broek

kader Teamspelers K Kadercompetitie poule 1 

Almere '83 v.d. Broek biljarts topteam

Broek

band  libre  kader

 

  Teamspelers

 

T1 Topteam eerste divisie

vr 18 januari

18jan
18 januari 2019
B: HaM (19:00 - 23:00 uur)
18jan
18 januari 2019 19:30 - 22:30
Almere `83 6 vs Bv. Leusden 4
18jan
18 januari 2019 19:30 - 22:30
Almere `83 3 vs EBCL 1

za 19 januari

19jan
19 januari 2019
B: SuB (17:00 - 22:00 uur)
19jan
19 januari 2019 17:30 - 22:30
Medewerkers Bedank Avond (v.a. 17:30 uur !!!!)

ma 21 januari

21jan
21 januari 2019
B: JoT (19:00 - 23:30 uur)
21jan
21 januari 2019
B: LiW (11:30 - 16:00 UUR)
21jan
21 januari 2019 12:30 - 15:30
Almere `83 D3 vs BIOS D1
21jan
21 januari 2019 12:30 - 15:30
Almere `83 D2 vs BIOS D3

di 22 januari

22jan
22 januari 2019
B: HeS (19:00 - 23:00 uur)
22jan
22 januari 2019 19:15 - 23:00
Interne comp (libre, b, 3b kl/GRT)

vr 25 januari

25jan
25jan
25 januari 2019 19:30 - 22:30
Almere `83 7 vs BBC 3
25jan
25 januari 2019 19:30 - 22:30
Almere `83 8 vs Bv. Zeewolde 1
25jan
25 januari 2019 19:30 - 22:30
Kaderteam Almere `83 vs De Engel / A&M Rijschool
25jan
25 januari 2019 19:30 - 22:30
Almere `83 5 vs Leusderkwartier 2
25jan
25 januari 2019 19:30 - 22:30
Almere `83 4 vs Bok 3

ma 28 januari

28jan
28 januari 2019
B: DrS (18:30 - 23:00 uur)
28jan
28 januari 2019
B: LiW (11:30 - 16:00 uur)
28jan
28 januari 2019 13:30 - 16:30
Almere `83 D2 vs Bv. 2 Brothers D2
28jan
28 januari 2019 13:30 - 16:30
Almere `83 D3 vs Bv. 2 Brothers D1

di 29 januari

29jan
29 januari 2019
B: HeS (19:00 - 23:00 uur)

Adverteerders